Restore

Apie mus

Įkurta 2010 m., „Taikun Precision Materials Technology Co., Ltd.“ oficialiai atnaujinta į „ā € œ“Dongguan Taikun tiksliųjų medžiagų technologijos Co., Ltd.2016 m. sutelkti dėmesį į EMI elektromagnetinius ekranuojančius medžiagas, sudėtines medžiagas, MTTP, gamybą. Jiangsu, Chongqing, Fujian ir kitose vietose įsteigti aptarnavimo taškus.

Bendrovė daugiausia gamina: laidžią medžiagą, RDA ekranuojančią medžiagą, „Pet / pi“ vario-nikelio plėvelę, FPC elektromagnetinę ekranavimo plėvelę, laidžią putplastį ir užtikrina tikslų pjovimą.

Elektronika; Aviacija ir kosmosas; ryšiai; Tekstilinė oda; Namų apyvokos reikmenys; elektrinis; pakavimas; medicinos; Statybinės medžiagos; drabužiai, avalynės apranga.

Gamykloje yra dvi vakuuminės magnetronų purškimo plėvelės gamybos linijos, 30 kompozicinių jonų dengimo įrenginių, preciziškai programiškai valdoma laminavimo mašina, tiksli dviejų vietų frezavimo staklės ir kita tiksli įranga; įrangos panaudojimo lygis yra 90%, mėnesio pajėgumas - 200 000 kvadratinių metrų.

Kinijos rinkoje vartotojai giria, o „China Opal“, ilgalaikis „Huawei“ bendradarbiavimas, bendradarbiavimas Malaizijoje, Vietname blokavo gamintojus.

Išankstinis pardavimas: suprasti klientų ir konkurentų situaciją, kurti produktus kartu su vartotojais; gali siųsti pavyzdžius, kad patvirtintų produktų kokybę.

„InSales“: kantriai padeda klientams pasirinkti prekes, klientams atsakyti į abejones; užtikrinti didelių prekių ir pavyzdžių kokybę; stiprinti bendravimą, atradimus ir su klientais, kad būtų sukurta nauja paklausa, nauji augimo taškai ir siekiama užmegzti partnerystę.

PARDAVIMAI: Remdamiesi klientų patirtimi, mes atnaujinsime savo paslaugas esamiems klientams ir užtikrinsime, kad klientų aptarnavimo darbuotojai visą darbo dieną užtikrintų geriausią aptarnavimą po pardavimo.


+8613713088116
cntaikun@163.com