Restore
 • Sidabrinis pluoštas gali labai greitai ir efektyviai praleisti elektrą, kad būtų išvengta žmogaus kūno elektros smūgio ir apsaugotas žmogaus kūnas nuo elektromagnetinių bangų.

  2021-02-23

 • Daugybė EMI skydų turi skirtingas medžiagas ir formas, tačiau apskritai galutinis tikslas yra apriboti elektromagnetinį lauką.

  2020-12-01

 • Kiekviena grandinė, prietaisas ar sistema turi būti tinkamai suprojektuoti taip, kad kuo labiau sumažintų radiacijos lygį, kad būtų pasiektas jautrumas tik dideliems elektromagnetinių laukų lygiams.

  2020-12-01

 • Šviesą atspindinčias plėveles paprastai galima suskirstyti į dvi kategorijas: viena yra metalinė atspindinti plėvelė, kita - visiškai dielektrinė atspindinti plėvelė. Be to, yra metalinė dielektrinė atspindinti plėvelė, kuri sujungia abu šiuos elementus, kuri padidina optinio paviršiaus atspindį.

  2020-11-30

 • Sidabro pluoštas yra aukštųjų technologijų produktas, gaunamas visam laikui sujungiant gryno sidabro sluoksnį su pluošto paviršiumi naudojant specialias technologijas. Ši struktūra ne tik leidžia sidabro pluoštui išlaikyti originalias tekstilės savybes, bet ir suteikia jam visas magiškas sidabro funkcijas, stebuklingą sidabro pluošto efektą.

  2020-11-30

 • Sidabro pluoštas yra aukštųjų technologijų produktas, gaunamas visam laikui sujungiant gryno sidabro sluoksnį su pluošto paviršiumi naudojant specialias technologijas. Ši struktūra ne tik leidžia sidabro pluoštui išlaikyti originalias tekstilės savybes, bet ir suteikia jam visas magiškas sidabro funkcijas, stebuklingą sidabro pluošto efektą. Originali sidabro pluošto gamybos technologija buvo grindžiama nailonu 6 kaip matrica, naudojant elektrolitą. sidabro dengimo technologija, kad ant nailono pluošto paviršiaus susidarytų sidabro dangos sluoksnis.

  2020-11-30

+8613713088116
cntaikun@163.com